Kontakta oss

Hör av dig till oss så får du en kostnadsfri offert

Kontakta oss

Hör av dig till oss så får du en kostnadsfri offert

Marcus Waern (VD)

070 – 379 00 19

Marcus@stockholmluftkompetens.se

Martin Lilja (Service Chef & Riks-K)

070 – 928 53 35

Martin@stockholmluftkompetens.se

Emil Lindh (Projektledning)

070 – 378 00 29

Emil@stockholmluftkompetens.se

Patrik Krepper (Ledande Montör)

070 – 379 00 35

Patrik@stockholmluftkompetens.se

Andreas (Certifierad Ventilationsmontör)

070 – 378 00 16

Andreas@stockholmluftkompetens.se

Niklas Levin (Ansvarig Injustering, Behörighet U)

073 – 390 33 80

Niklas@stockholmluftkompetens.se

Kontaktformulär

Välkommen att kontakta oss.

Tel: 070 – 379 00 19
info@stockholmluftkompetens.se

Stockholm Luftkompetens AB
Gamla Huddingevägen 413, 125 42 Älvsjö

Org.nummer: 556998-0559

 

Kontaktformulär

Välkommen att kontakta oss.

Tel: 070 – 379 00 19
info@stockholmluftkompetens.se

Stockholm Luftkompetens AB
Gamla Huddingevägen 413, 125 42 Älvsjö

Org.nummer: 556998-0559

 

Marcus Waern (VD)

070 – 379 00 19

Marcus@stockholmluftkompetens.se

Martin Lilja (Service Chef & Riks-K)

070 – 928 53 35

Martin@stockholmluftkompetens.se

Emil Lindh (Projektledning)

070 – 378 00 29

Emil@stockholmluftkompetens.se

Niklas Levin (Ansvarig Injustering, Behörighet U)

073 – 390 33 80

Niklas@stockholmluftkompetens.se

Patrik Krepper (Ledande Montör)

070 – 379 00 35

Patrik@stockholmluftkompetens.se

Andreas (Certifierad Ventilationsmontör)

070 – 378 00 16

Andreas@stockholmluftkompetens.se