Kontakta oss

Hör av dig till oss så får du en kostnadsfri offert

Kontakta oss

Hör av dig till oss så får du en kostnadsfri offert

Kontaktformulär

Välkommen att kontakta oss.

Tel (växel): 08-48001720
info@stockholmluftkompetens.se

Stockholm Luftkompetens AB

Besöksadress: Byängsgränd 12, 4 tr, 120 40 Årsta

Postadress: BOX 90194, 120 22 Stockholm

Org.nummer: 556998-0559

 

Marcus Waern (VD)

08-48001720 (växel)

Marcus@stockholmluftkompetens.se

Martin Lilja (Service Chef & Riks-K)

08-48001725

Martin@stockholmluftkompetens.se

Emil Lindh (Arbetsledare)

08-48001726

Emil@stockholmluftkompetens.se

Emil Reuterham (Administratör)

08-48001722

Emil.Reuterham@stockholmluftkompetens.se

Niklas Gröning (Projektledare)

08-48001727

Niklas.Groning@stockholmluftkompetens.se

Victor Eriksson (Projektledare)

08-48001723

Victor@stockholmluftkompetens.se

Niklas Levin (Ansvarig Injustering, Behörighet U)

08-48001724

Niklas@stockholmluftkompetens.se

Kontaktformulär

Välkommen att kontakta oss.

Tel (växel): 08-48001720
info@stockholmluftkompetens.se

Stockholm Luftkompetens AB

Besöksadress: Byängsgränd 12, 4 tr, 120 40 Årsta

Postadress: BOX 90194, 120 22 Stockholm

Org.nummer: 556998-0559

 

Marcus Waern (VD)

08-48001721

Marcus@stockholmluftkompetens.se

Martin Lilja (Service Chef & Riks-K)

08-48001725

Martin@stockholmluftkompetens.se

Emil Lindh (Arbetsledare)

08-48001726

Emil@stockholmluftkompetens.se

Niklas Levin (Ansvarig Injustering, Behörighet U)

08-48001724

Niklas@stockholmluftkompetens.se

Niklas Gröning (Projektledare)

08-48001727

Niklas.Groning@stockholmluftkompetens.se

Victor Eriksson (Arbetsledare)

08-48001723

Victor@stockholmluftkompetens.se

Emil Reuterham (Administratör)

08-48001722

Emil.Reuterham@stockholmluftkompetens.se